www.fanciyiz.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.fanciyiz.info

DUYURU: SİTEYİ CANLANDIRACAK ADMİNLER ALINACAKTIR BAŞVURU İÇİN: EJDER_BURAK_14@HOTMAİL.COM

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  OyunlarOyunlar  Giriş yapGiriş yap  

40 yıldır akrep yiyor...!!!

YazarMesaj
kemal_ds
Üye
Üye
kemal_ds

40 yıldır akrep yiyor...!!! Empty
MesajKonu: 40 yıldır akrep yiyor...!!!   40 yıldır akrep yiyor...!!! Empty12/7/2007, 23:00

40 yıldır akrep yiyor

40 yıldır akrep yiyor...!!! 11111111sw9

Muğla nın Milas İlçesinde yaşayan çiftçi Hasip Kaya ya, annesi akrep sokmalarına karşı bağışıklık kazansın diye çocukken akrep yedirdi.
Aradan geçen 40 yılda fırsat buldukça akrep yediğini söyleyen Kaya, yakınlarıyla bu yüzden sık sık kavga ettiğini belirtti. Üç çocuk babası Hasip Kaya’nın ablası Sultan Yıldırım, "Ben sürekli akrep yemesine karşıyım. Bir gün rahatsızlanırsa ne olacak. Ailesi ne yapacak. Bu yüzden kendisiyle sürekli tartışıyoruz" dedi. Arka arkaya en fazla beş akrep yiyebildiğini anlatan Hasip Kaya ise "Beni akrep yerken gören insanlar şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar. Ama ben akrep yemekten zevk alıyorum. Başka böcekler de denedim ancak hiçbirinin tadını beğenmedim" dedi. Hasip Kaya, gazetecilerin önünde de tabağa sıraladığı beş akrebi afiyetle yedi.
http://www.keremcem-fan.com
Misafir
Misafir

40 yıldır akrep yiyor...!!! Empty
MesajKonu: Geri: 40 yıldır akrep yiyor...!!!   40 yıldır akrep yiyor...!!! Empty1/4/2008, 21:00

iğrennnççç

40 yıldır akrep yiyor...!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-