www.fanciyiz.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.fanciyiz.info

DUYURU: SİTEYİ CANLANDIRACAK ADMİNLER ALINACAKTIR BAŞVURU İÇİN: EJDER_BURAK_14@HOTMAİL.COM

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  OyunlarOyunlar  Giriş yapGiriş yap  

fıkralar

3 posters
YazarMesaj
[::.ysm.::]
Süper Moderatör
Süper Moderatör

fıkralar Empty
MesajKonu: fıkralar   fıkralar Empty12/26/2007, 18:07

Bir sabah okul müdürünün telefonu çalar
İnce bir ses der ki,
Bizim oğlan hasta da biraz, bugün okula gelemicek!.
Okul müdürü durumu anlar ve sorar,
-Peki siz kimsiniz?
Çocuk titrek bir sesle cevap verir.
- Ben mi?, babam....Saygılar
_______________________________--

Derste yaramazlık yapan öğrenciye öğretmeni 0 vermek ister.
Öğrenciye adını sorar. Çocuk \'Söylemem\'der. Öğrenmen\'Oğlum Baş harfini söyle\'der.
Çocuk\'Y\' der. öğretmen sayar bütün Y harfi ile başlayan isimleri. Öğrenmen isimleri saydıkça çocuk \'değil\' der. Öğretmeni\'Bilemedim olum söyle bakalım adını\'der. Çocuk\'Yamazan öğyetmenim\' der...
- Vay canina ! Ne isi bu ?
- Mezarlik bekçisiyim.
Süper Moderatör
Süper Moderatör

fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: fıkralar   fıkralar Empty12/26/2007, 18:08

Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir:
-"Getir bakayım şu karneyi!"
-"Al baba..."
Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.
-"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!"
-"Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum..."
Bir gün doktorlar, tımarhanede yaptıkları araştırmada en akıllı deliyi seçeceklermiş. Bir gün delilerden biri bahçede bulunan havuza düşmüş ve boğulmak üzereymiş. Delilerden biri havuza düşen arkadaşını kurtarmaya çalışmış. Bunu gören doktorlar arkadaşını kurtaran deliyi yanlarına çağırmışlar ve "seni en akıllı seçiyoruz" demişler. Doktorlardan biri: "Peki kurtardığın arkadaşını çağır da sana teşekkür etsin" demiş. Deli: "Gelemez ki!" Doktor: "Neden gelemezmiş?" Deli: "Çünkü kuruması için onu astım!"
Süper Moderatör

fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: fıkralar   fıkralar Empty12/26/2007, 18:09

Bir devrin tüm as ve klas futbolcuları cennette buluşmuş. Cennetin baş meleği de futbol meraklısıymış. Şeytanı çağırtmış: -"Cennetle cehennem arasında bir maç düzenleyelim ne dersin?" -"Boşuna oynamayalım, biz kazanırız", demiş şeytan. -"Olur mu en iyi futbolcular bizde, ne kadar da kötü futbolcu varsa sizde..." Şeytan şeytanca gülümsemiş: -"Ama bütün hakemler de bizde..."

Huriye , Nuriye ve Duriye eski arkadaşlardır.Bir gün huriye nuriyeyi arar ve duriyeye gitmeye karar verirler.Duriyeye giderler ve duriye onlara bir kahve yapar.Biraz muhappet ve iki çift laftan sohra duriye "AYY SİZEDE Bİ KAHVE YAPAMADIM DURUN YAPAYIM HEMEN" der.Nuriye ve huriiye bişey demezler.Tekrar kahvelerini içerler iki çift muhabbetten sonra duriye "TÜH GÖRÜYOMUSUN SİZEDE BİR KAHVE YAPAMADIM.DURUN YAPAYIM " der.Nuriye ve huriyeden yine ses itiraz yok.Kahveleri içtikten sonra huriye ve nuriye bastonlarıyla tin tin giderken nuriye "KIZ DURİYEYİ GÖRDÜNMÜ NE KADAR PİNTİ OLMUŞ BİZE BİR KAHVE BİLE YAPMADI " der.Huriye "SEN DURİYEYİ NE ZAMAN GÖRDÜN ?"
Süper Moderatör
Süper Moderatör

fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: fıkralar   fıkralar Empty12/26/2007, 18:10

Albay, binbaşıya: -Yarın güneş tutulacak. Bu her zaman görülen bir şey değildir. Erleri talim elbiseleri ile talim meydanına getirin de olayı görsünler. Ben de orada bulunup kendilerine gerekli bilgiyi vereceğim. Şayet yağmur yağarsa, tabii bir şey göremeyiz. O zaman erleri, üstü kapalı talimgaha götürürsün. Binbaşı, yüzbaşıya: -Albayın emri ile yarın sabah saat dokuzda güneş tutulacak. Bu her zaman görülen bir olay değildir. Şayet hava kapalı olursa bir şey görülemeyecektir. Bu durumda tutulma, kapalı talimgahta gerekli talim elbisesiyle yapılacaktır. Yüzbaşı, teğmene: -Albayın emri ile yarın sabah dokuzda talim elbisesi ile güneş tutulmasının açılış merasimi yapılacaktır. Şayet yağmur yağarsa ki bu durum pek görülen bir olay değildir, Albay kapalı talimgahta gerekli bilgiyi verecektir. Teğmen, başçavuşa: -Yarın sabah dokuzda hava güzel olursa, talim kıyafeti ile albay tutulacak. Kapalı talimgahta yağmur yağarsa, alayın meydanında manevra yapılacak. Çünkü bu her zaman görülen bir olay değildir. Basçavuş, askere: -Yarın sabah saat dokuzda kapalı talimgahta Albayı tutacağız. Sabah hepiniz talim teçhizat ile hazır olun. Askerler kendi aralarında: -Yarın sabah bizim başçavus Albayı tutuklayacakmış.

kemal_ds
Üye
Üye
kemal_ds

fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: fıkralar   fıkralar Empty12/26/2007, 18:13

tşkler yeşim
http://www.keremcem-fan.com
kerem__cem_love
Süper Moderatör
Süper Moderatör

fıkralar Empty