www.fanciyiz.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.fanciyiz.info

DUYURU: SİTEYİ CANLANDIRACAK ADMİNLER ALINACAKTIR BAŞVURU İÇİN: EJDER_BURAK_14@HOTMAİL.COM

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  OyunlarOyunlar  Giriş yapGiriş yap  

Garip Ve Korkunç Olaylar

3 posters
YazarMesaj
cihatt
Üye
Üye
cihatt

Garip Ve Korkunç Olaylar Empty
MesajKonu: Garip Ve Korkunç Olaylar   Garip Ve Korkunç Olaylar Empty1/12/2008, 10:40

AHTAPOT
14-15 yaşlarındaki bi kızda durup dururk en
hamile lik belirt ileri başlamış:
Karnı hafift en şişkinleşmiş, kusma nöbetleri
geliyo muş, sabahl arı yatakt an çok zor kalkıyomuş...
Fakat kız annesi ne ısrarla böyle bi şeyin mümkün
olamay acağını, çünkü hiç bi erkekl e bu sonucu
doğuracak kadar yakın temast a bulunm adığını iddia ediyom uş.
Fakat zaman geçtikçe hem karnı büyümeye devam
etmiş, hem de diğer belirt ilerde değişiklik olmamış. Annesi, "Bu yaşta...
Allahım, allahım, kepaze lik bu" dese de kız hala hamile
olmadığını söylüyomuş. Sonund a anne
küçük bi kasaba da yaşıyor olmala rına rağmen çıkacak söylentileri
göze alarak kızını hastan eye g-yasaklı-türmüş. Ancak çekilen ultras ondan sonra
kızın inkarl arında samimi olduğu anlaşılmış. Çünkü karnında son derece
büyük boyutl ara ulaşmış bi tümör tesbit edilin ce
şişkinliğin ve diğer belirt ilerin asıl sebebi ortaya çıkmış.
Vakit kaybet meden, apar topar ameliy ata alınmış taabi. Doktor lar
rutin kabul edilen bu operas yon sırasında karnı açmışlar ve işte o an
gördükleri manzar a karşısında şok olmuşlar. Meğerse tümör
sandıkları şey kocama n bi ahtapo tmuş.
Üstelik kıpır kıpırmış da hayvan, yani canlıymış.
Olayın aslı sonrad an anlaşılmış. Kız üç-dört ay önce ailesi yle
birlik te okyanu s kenarındaki bi kasaba da tatil yapmış.
Ahtapo t yumurt aları da mikros kobik boyutl arda olurmuş ve bunlar dan
doğal olarak okyanu s sularında
milyar larca varmış. Kız muhtem elen yüzerken yuttuğu sularl a berabe r
bu yumurt alarda n da indirm iş mideye . İşte
bunlar dan biri de, milyon da bir görülecek biçimde de olsa, kızın vücudunun
içinde yaşamayı, hatta büyüyüp gelişmeyi başarmış
http://www.keremcem-fan.com
cihatt
Üye
Üye
cihatt

MesajKonu: Geri: Garip Ve Korkunç Olaylar   Garip Ve Korkunç Olaylar Empty1/12/2008, 10:42

YURT
Ingiltere'de okuyan iki Türk kizi yurttta ayni odada kaliyorlarmis. Bir gece kizlardan biri arkadasinin evine ders çalismak için gidecekmis.

Diger kizla vedalasip çikmis ama daha yurttan 100 metre falan uzaklasmis ki ders kitaplarindan birini unuttugunu farketmis. Odaya geri dönmüs tabiyatiyla. Kapiyi açtiginda isiklarin kapali oldugunu görmüs. "Banu yatti heralde" diye düsünüp ayaklarinin ucuna basa basa karanlikta kitabini aramis. Bulamayinca da, "Simdi kizcagizi rahatsiz etmeyim, nasilsa arkadasimda ayni kitaptan var. Idare ederiz artik" deyip çikip gitmis. Ertesi sabah sinavdan sonra odasina döndügünde bir de ne görsün! Oda bastan asagi kan içinde! Arkadasinin vücudu da parçalar halinde oraya buraya dagitilmis.

Duvarda da (muhtemelen kizin kaniyla yazilmis) bir yazi varmis:
"Aren't you glad, you didn't turn on the lights?"

(Isiklari açmadigin için memnun musun?) bir şeyi sevmenin yolu onun kaybolabileceğini bilmektir..
cihatt
Üye
Üye
cihatt

MesajKonu: Geri: Garip Ve Korkunç Olaylar   Garip Ve Korkunç Olaylar Empty1/12/2008, 10:43

KESTİĞİ KIZI YERKEN YAKALANDI
Komşusunun 10 yaşındaki kızına tecavüz edip öldüren caninin, ceseti kızartıp yemeyi planladığı ortaya çıktı.

Komşusunun 10 yaşındaki kızına tecavüz edip öldüren cani, ceseti kızartıp akşam yemeyi planlamış.

Aramaya katıldı

Oklahoma'da yaşayan ilkokul öğrencisi Jamie Bolin korkunç bir cinayete kurban gitti. Geçen çarşamba ortadan kaybolan küçük kızı arama çalışmalarına komşuları Kevin Underwood da dahil bir çok kişi katıldı. Ancak Jamie bir türlü bulunamadı. Şüpheli hareketleriyle dedektiflerin dikkatini çeken 26 yaşındaki Underwood'un evine giren polis gözlerine inanamadı.

Sonunda itiraf etti

Jamie'nin cesedi parçalanmış halde plastik bir küvetin içinde duruyordu. Cesedin yanında et dövücü, mangal maşası ve et yemekleri kitabı vardı. Ray, sorgusunda küçük kızın bir hafta önce telefon etmek için dairesine geldiğini, tecavüz ettiğini ve kafasına vurarak öldürdüğünü itiraf etti. Bilgisayarında ise kızı kızartıp yemeyi planladığına dair yazıları bulundu. Kevin, ölüm cezasıyla yargılanacak.
cihatt
Üye
Üye
cihatt

MesajKonu: Geri: Garip Ve Korkunç Olaylar   Garip Ve Korkunç Olaylar Empty1/12/2008, 10:44

ßİR ASKERİN DRAMI
Görevli bir mutemet astsubay bankaya gidip taburdaki askerlerin maaşlarını çekmiş. biliyosunuz, askerlere ödenen rakamlar çok düşüktür ama bunlar bir araya gelince hayli yüklü bir meblağ olur. adam bankadan çıktıktan sonra evi yolunun üzerinde olduğundan şoförüne eve uğrayacağını söylemiş. niyeti rahat rahat bi tuvalete girmekmiş adamcağızın.
Eve geldiğinde karısının küçük oğluyla banyoda olduğunu görmüş. büyük oğlu da oturma odasında legolarla oynuyomuş. astsubay para çantasını oğlunun yanında bırakıp tuvalete girmiş. ancak geri döndüğünde zavallı adam inanılmaz bir manzarayla karşılaşmış. oğlan çantadaki deste deste paraları cayır cayır yanan sobaya atıyomuş. babasını görünce de sırıtmaya başlamış yaptığının ne menem birşey olduğundan habersiz yumurcak. astsubay hemen çocuğun elinden hızla çekmiş bond çantayı. ama çanta neredeyse boşalmışmış. yaşadığı şokla oğluna hızlı bir tokat aşketmiş astsubay. tokadın şiddetiyle savrulan çocuğun kafası sobanın kenarına çarpmış ve oracıkta ruhunu teslim etmiş. yaptığından bin pişman astsubay küçük oğlunun kalbini dinleyip de atmadığını görünce çılgına dönmüş. o an kemerinden beylik tabancasını çıkarıp bir saniye bile duraklamadan kurşunu kafasına sıkmış.

Silah sesini duyan karısı koşarak odaya gelmiş. zavallı kadın oğlunun ve kocasının yerde kanlar içinde yattığını görmüş ve ne yaptığını bilmeden bağırıp-çağırmaya başlamış. o sırada banyoda yıkadığı küçük oğlu gelmiş aklına. hızla banyoya koşmuş ama maalesef oğlunun, küvetin içindeki, suya yüzükoyun paralel vaziyette cesediyle karşılaşmış. birkaç dakika içinde yaşadığı bu zincirleme felaket sonucunda aklını kaçırmış kadın ve hayatının geri kalan bölümünü akıl hastanesinde geçirmiş
cihatt
Üye
Üye
cihatt

MesajKonu: Geri: Garip Ve Korkunç Olaylar   Garip Ve Korkunç Olaylar Empty1/12/2008, 10:48

MEZARLIKTAKİ HAYKIRIS
sitemizdeki bircok yazıları okudum ve hepsi ilginç ve bazende cok urkutucu...bende yasanmıs bir olayı yazacagım duyduklarım dogrultusunda...bu olay bir koyun mezarlıgında oolan olaydır.mezarlık cok eskidir.ve mezarlıgın tam karsısında ise koyun kahvehanesi vardır..bu koy ayrıca benimde yasadıgım koydur.ve bu olayları yasayanlar tanıdıgım insanlardır.derken bir gun koyluler kahvehanede otururken mezarlıktran kuran sesleri gelmekteymiş ve herkez saskın ve dısarı cıkmıslar.sanki bir hoca okuyor ve ardındanda cemaat okuyormus gb mezarlıktan sesler gelmeye baslamıs.bu olayı sormuslar hocalara imamlara mezarlıktaki ölüler kuran okunmasını istiyormus... derken bu olay benim dayımın basına geldi.gene 2 yıl sonra dayımlar o kahvehanede oturuyorlar. ve gene o sesler duyulmaya baslamıs içerde bullunan insanlar gene hayretle sasırmıslar ve acaba kim okuyo neden oluyo gb sorular gelmiş akıllarına.dayımda dedecmin mezarlıgının oraya dogru yurummus. dayım ilerledikçe mezarlıktaki sesler uzaklasıyormus.sesler cok netmiş biri okuyor dier ölülerde tekrar ediomus.dayım korkmadan dedemin mezarlıgının oraya gitmiş ve birden mezarlıktan ses gelmiş aynen agac keserken gelen ses gibi ve yere normal agac yapragından buyuk bir yaprak dusmus ve sesler gitmiş...ve gene aynı yorum yapıldı ölüler kuran okunmasını istiyormuş...ve oradaki mezarlık cok eski bir mezarlık...o mezarlıkdaki ilk olay bu diil...basıma gelmesini istemezdim...ve baska hikayelerimde var ama daha guzel bilgi toplayıp yazmam lazım...

Alıntı...
cihatt
Üye
Üye
cihatt

MesajKonu: Geri: Garip Ve Korkunç Olaylar   Garip Ve Korkunç Olaylar Empty1/12/2008, 10:49

UYKUDA GELECEĞİ GÖRMEK
John W. Dunne adlı bir İngiliz, gelecek ile ilgili olayların rüyalarda görülebilmesiyle ilgili araştırmalarıyla tanınmıştır. W. Dunne: "insanlar geleceği görebilme gücüne acaba farkında olmadan sahip midir?" diye sormaktadır. Acaba henüz olmamış fakat ileride olacak bazı olaylar bir an için gözümüzün önünden geçiyor ve biz bunu farketmiyor muyuz?

Geleceği önceden görebilmek meselesi yeni bir konu değildir... Asırlardan beri bazı sıradışı insanların kehanet gücüne sahip olduklarına inanılmıştır. Hatta inanışın da ötesinde, tarih içinde örnekleri de görülmüştür.

W. Dunne'nun hazırlayarak bilim adamlarına sunduğu raporda, rüyalarda gelecekten haber alınabileceğiyle ilgili kanıtları ortaya koymaya çalışmıştır. John W. Dunne, İngiltere'nin ilk askeri uçağının planını çizen dünyaca tanınmış bir uçak mühendisidir.

1928'lerde yayınladığı "Zamanla Bir Tecrübe" adlı eserde, W. Dunne, geleceği görme sahasında yaptığı araştırmalarını açıklamıştır. O yıllarda bilimsel çevrelerden çok miktarda eleştiri almasına rağmen aynı zamanda birçok psikolog ve fizikçi için yeni araştırma sahaları açmıştır.

W. Dunne bir şeyi daha evvel görmüş olmak duygusunun, aynı deneyimin daha önce bir rüyada insanın başından geçmiş olabileceğini iddia etti. Kendisini bu araştırmalara sevkeden, görmüş olduğu bir rüyası olmuştur.

W. Dunne o rüyasında kendisini bir adadaki dağın yamacında görmüştü. Dağın üzerindeki çatlaklardan duman ve buhar sütunları yükseliyordu. Bu manzara karşısında: "Tanrım bütün dağ infilak edecek" diye bağırmaya başlamıştı. Rüyanın daha sonraki bölümünde W. Dunne kendisini başka bir adada bulmuştu. Ölüm tehlikesindeki adalıları taşıyarak gemiler aramakla meşguldü. Kendisine yardım etmeyen Fransızlarla kavga ediyordu.

Bu rüyayı gördüğünde Afrika'nın tenha bir köşesinde bulunuyordu. Oraya gelen gazetelerde şu satırları okudu: "Martinigue'deki yanardağı patlamasında 40.000'den fazla insanın öldüğü tahmin ediliyor..." W. Dunne yazının geri kalan bölümünde patlamanın rüyasında gördüğü şekilde olduğunu okudu. Rüya gerçeğe uygundu... Bu olay üzerine uzun zaman düşünen W. Dunne, seneler sonra ikinci bir rüya gördü...

Bu rüyasında: "Yüksek demir parmaklıklarla çevrili iki tarlanın arasındaki yolda yürümekteydi. Aniden tarlanın birindeki bir at kişnemeye ve hiddetle tepinmeye başladı. Parmaklığa göz atan W. Dunne'nin içi rahatladı. Hayvan bunun üzerinden atlayamazdı. Fakat birkaç dakika sonra arkasında nal sesleri duyarak başını çevirdiğinde, azgın atın arkasından geldiğini gördü."

Ertesi gün mühendis kardeşi ile balığa çıkmıştı. Yolda giderken bir aralık kardeşine: "Şu ata bak" diye haykırdı. Etrafına bakındığında, rüyasında gördüğü yerde atın durduğunu hayretler içinde farketti. Yüksek parmaklığın arkasında da rüyasında olduğu gibi bir at çılgınca tepinmekle meşguldü.

W. Dunne: "Her şey rüyamdaki gibi olacak değil ya... Bu atın parmaklığı aşabileceğini zannetmiyorum" dedi. Fakat daha sözlerini bitirmemişti ki, at, parmaklığın üzerinden atladığı gibi üzerlerine saldırdı. İki kardeş zar zor kaçarak kendilerini kurtarabildiler. Bu olay W. Dunne'i çok etkilemişti. Atın saldırması değil, rüyasının gerçekleşmesi onu oldukça rahatsız etmişti...

W. Dunne bu türden rüyalar görmeye devam etti. Rüyalarda şaşılacak bir şey yoktu... Şaşılacak olan bu rüyaların gerçekleşmekte olduğuydu!... W. Dunne ilk önceleri geleceğe ait olayları görme duyusunun yalnız kendisine ait olduğunu zannediyordu... Ama bu tip olaylarla karşılaşan arkadaşlarım dinledikten sonra, bu olaylarla karşılaşan çok sayıda kişinin bulunduğunu farketti. Bu da onu araştırmaya ve olayın ardındaki gizemi çözebilmek için büyük bir çabaya yöneltti.

İlk araştırmaları, insanın geleceği görmesine engel olan şeyin uykuda bazı şartlar altında ortadan kalkabildiği gerçeğiyle karşılaşmasını sağladı. Fakat herkes bu şekilde geleceği göremiyordu. Kaldı ki birçok kişi uykudan uyandıktan sonra rüyalarım unutuyordu. Bu da ayrı bir sorundu. Belki de birçok kişi gelecekle ilgili bilgiler almakta fakat daha sonra uyanınca bunu unutmaktaydılar...

W. Dunne çalışmalarını sürdürürken rüyalarını unutmamak için kağıdını kalemini yatağın kenarında bulunduruyor ve gördüğü rüyaların tümünü uyandıktan sonra derhal not ediyordu. Tanıdıklarına da, rüyalarını bu şekilde kaydetmelerini söylüyordu.

Oxford Üniversitesi'nin öğrenceleri arasında yapılan bu tip deneyler; şaşırtıcı sonuçlar verdi. Geleceğe ait rüyaların geçmişe ait olanlardan çok daha fazla olduğu ortaya çıktı!...

"Zamanla Bir Tecrübe" adlı eserini bu araştırmalara dayanarak yazdı. W. Dunne daha sonraları, rüyaların geleceği öğrenmek için tek yol olmadığına karar verdi. Çok geçmeden uyanıkken de geleceğe ait bazı kehanetlerde bulunabildiğini keşfetti. Örneğin bazen hiç okumadığı bir kitabı eline alarak bunun içindeki olaylardan bahsedebiliyordu.

W. Dunne gördüğü rüyaların gerçekleşmesinden çok etkileniyordu. Bu olaylar, kendisine görünmeyen bir alemin görünmeyen bazı prensiplerini görünür kılıyordu. Ve sonunda insanın içinde büyük bir sırrın saklı olduğu gerçeğini kabul etti. Yaşamı boyunca çok sayıda insanın haberci rüyaları ile ilgili geniş bir araştırma yapan W. Dunne, özellikle kendisine anlatılan rüyaların içlerinden birkaç tanesini hiç ama hiç unutamadığını ifade etmiştir...
cihatt
Üye
Üye
cihatt

MesajKonu: Geri: Garip Ve Korkunç Olaylar   Garip Ve Korkunç Olaylar Empty1/12/2008, 10:52

ÖLÜP DİRİLEN GENÇ
Ölüme teğet geçenlerin anlattıkları ise her zaman ilgi ve merak konusu oluyor. Bıçaklı bir saldırıda ağır yaralanan 22 yaşındaki Halil Karaca’nın kalbi tam beş kez durmuş.
Denizlili 22 yaşındaki Halil Karaca ölümü teğet geçenlerden. Ameliyatta kalbi beş kez durup çalışmış, ölüp ölüp dirilmiş. Şunları anlatıyor:
“Çölde yürüyormuş gibi hissettim. Uçsuz bucaksız bembeyaz bir yerdi. Çöle kar yağmış gibiydi. Bir şey görmek bir ses duymak istedim. Yoktu.”
Tam beş kez öldü dirildi
Bıçaklı bir saldırıda ağır yaralanan 22 yaşındaki Halil Karaca ameliyatta geçirdiği anları anlattı: Bilinmezliğin ortasında yürüyordum, beyaz bir kar çölü kaplamıştı.
İnsanoğlu için en büyük gizlemlerden biri de ölümdür. Tarih boyunca ölüler için düzenlenen törenlerin her toplum için farklı anlamları oldu. Geçmişte ve günümüzde ölümden sonra neler yaşandığı konusunda birbirinden farklı yorumlar yapılıyor. Kimilerine göre bu bir kurtuluştu ve ölen kişi son yolculuğuna coşku ile uğurlanmalıydı.
Tek tanrılı dinlerde ise ölüm sadece maddi dünyanın sonuydu. Bedenden ayrılan ruhun tanrıya ulaşana kadar geçireceği bir serüven vardı. Metaryalist görüşe göre ise ölüm, enerjinin bitişiyle gelen mutlak bir sondu. Ancak nasıl düşünülürse düşünülsün, öbür dünyayla ilgili en küçük bir işaret bile insanların heyecanlanmasına yetiyor. Geçirdikleri rahatsızlıklar, ameliyatlar ya da kazalar sırasında klinik olarak bir süre ölü kabul edilenlerin tıbbi müdahalelerle yaşama döndürüldükleri kısa süre içinde yaşadıkları parapskilojide “ölüme yakın deneyimler” olarak adlandırılıyor.
ARTIK KALBİ DURMUŞTU
Ölüme teğet geçenlerin anlattıkları ise her zaman ilgi ve merak konusu oluyor. Bu deneyimi yaşayanların anlatımlarında ortak özellik beyaz bir ışık görmeleri ve daha önce yaşamadıkları bir rahatlama duygusu hissetmeleri. Parapsikologlara göre bu kısa süre içinde insanlar öteki dünya ile karşılaşıyor ve ölümü tecrübe ediyorlar. Denizlili 22 yaşındaki Halil Karaca’nın yaşadıkları da, “ölüme yakın deneyim”lerden biri… Denizli’nin Karşıyaka Mahallesi’nde yaşayan işçi Halil Karaca, 5 Nisan günü evinin önünde hiç tanımadığı dört kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Sırtından ve kalbinden aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralanan Karaca, hastaneye kaldırıldı. Hastaneye gittiklerinde Karaca’nın kalbi durmuştu. Doktorların müdahalesiyle kalbi yeniden atmaya başladı. Bu hayata ilk dönüşüydü. Karaca’nın kalbiameliyat sırasında da dört kez daha durdu. Her seferinde müdahalelerle, yaşama yeniden tutundu. Karaca’nın tedavisi hala devam ediyor. Beş kez kalbi duran ve buna karşın hayatta kalabilen Karaca’nın anlattıkları hayli ilginç:
KAR YAĞMIŞ BİR ÇÖL
“Yaşadıklarıma bin anlam veremiyorum. O gün evimin önünde bekliyordum. Tanımadığım dört kişi yanıma geldi. Ne olduğunu bile anlamadan beni sırtımdan bıçakladılar. Ben önce farkedemedim. Elime kan gelince beni bıçaklayanlara döndüm o zaman kalbime bıçak darbesi gelmiş, akciğerim de zarar görmüş. Doktorların anlattığına göre, bıçak darbeleri çok riskli olan kalp bölgesine geldiği için kurtulma şansım yüzde bir ikiymiş. Dört saat süren ameliyatım boyunca da zaten beş kere kalbim durmuş doktorlar beni hayata döndürmüş. Halil Karaca o anı şöyle dile getiriyor:
Ameliyattayken, çölde yalnız başına yürüyormuşum gibi hissettim. Ucu bucağı gözükmeyen bir yer. Sonu yok, başlangıcı yok. Bir bilinmezliğin tam ortasındayım. Sanki çöle kar yağmış gibiydi. Bembeyaz bir yerde yolculuk yaptım ve hiç kimse yoktu. Bir cisim görmek istedim bir ses duymak istedim hiçbir şey göremeden duyamadan bilinmezliğin içinde kaldım. Zaten bir şey düşünemiyorsunuz.
Tam bir şeyler düşünecektim acı hissettim. Sonra ince bir ses ‘hayata döndü, kalbi çalıştı’ dedi. Ameliyathanedeki sesleri duymaya başladım. Sonra gözümü açtım bir sürü ışığın altındayım, etrafımda koşuşan birileri var. Kimi bana ilaç veriyor, kimide benim için bir şeyler taşıyordu. Sonra yine kendimi kaybetmişim. Gözümü yoğun bakımda açtım. Doktorlar bana ‘kurtuldun’ dediler….”
cihatt
Üye
Üye
cihatt

MesajKonu: Geri: Garip Ve Korkunç Olaylar   Garip Ve Korkunç Olaylar Empty1/12/2008, 10:53

TÜRKİYEDE YASANMIS ESRARENGİZ OLAY
1999 Gölcük depreminden sonra ortalıkta bir sürü esrarengiz olaylar anlatılmakta.Ne kadar doğru bu söylenenler bilinmez ama hayret edilmeyecek türden de değil bu anlatılanlar...
OLAY-1 O gece bayanın birisi doğum için eşiyle beraber bir taksiyle hastahaneye gidiyorlarmış.Taksi tam Eyüp şehitliğinden geçerken doğum sancıları tutan bayan kafasını sağa sola çevirmeye başlamış.İşte tam bu sırada bayanın gözü şehitliğe ilişmiş.Bayan gördüğü manzara karşısında dona kalmış.Bütün şehitler kabirlerinden kalkmış elleri semada dua ediyorlarmış.
OLAY-2 Aynı saatlerde Eyüp Sultan Camisinin önünde taksicilik yapan bazı kişilerin anlattıklarıda insanı hayretler içerisinde bırakıyor.
-Taksinin içerisinde oturmuş müşteri bekliyordum.Gözüm birden Cami'nin duvarına ilişti.Duvarları nurdan varlıklar kaplamış tutuyorlardı.Mezarlıklarda yatanlar kalkmış hep beraber dua ediyorlardı.
OLAY-3 Enkazdan 4 gün donra çıkan bir çocuğa su ikram etmişler.Çocuk;
-Su ve yemek ihtiyacım yok.Yaşlı bir amca bana suda yemekte verdi.
OLAY-4 Denizden çok büyük bir ateş topu yükselmiş.
OLAY-5 O gece yıldızlar bir başkaymış.Çoğu insanın anlattığı - sanki elimi uzatsam yıldızları tutacak gibiydim.
burak
Admin
Admin
burak

MesajKonu: Geri: Garip Ve Korkunç Olaylar   Garip Ve Korkunç Olaylar Empty1/13/2008, 11:34

nerden buluyonuz böyle şeyleri korkmaya başladım
http://www.fanciyiz.info
burak
Admin
Admin
burak

MesajKonu: Geri: Garip Ve Korkunç Olaylar   Garip Ve Korkunç Olaylar Empty1/13/2008, 11:42

UYKUDA GELECEĞİ GÖRMEK
başlığı altında yazılanlar doğru çünkü belki inanmayabilirsiniz ama bazen bende yaşadıklarımı daha önce yaşamış gibi olduğumu farkediyorum sanki bir rüyada yada hayal de görmüşüm gibi oluyorum
http://www.fanciyiz.info
kemal_ds
Üye
Üye
kemal_ds

MesajKonu: Geri: Garip Ve Korkunç Olaylar   Garip Ve Korkunç Olaylar Empty1/13/2008, 12:45

burak demiş ki:
UYKUDA GELECEĞİ GÖRMEK
başlığı altında yazılanlar doğru çünkü belki inanmayabilirsiniz ama bazen bende yaşadıklarımı daha önce yaşamış gibi olduğumu farkediyorum sanki bir rüyada yada hayal de görmüşüm gibi oluyorum

ben zaten sende korkmaya başladım kiki kiki kiki

Garip Ve Korkunç Olaylar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-