www.fanciyiz.info
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.fanciyiz.info

DUYURU: SİTEYİ CANLANDIRACAK ADMİNLER ALINACAKTIR BAŞVURU İÇİN: EJDER_BURAK_14@HOTMAİL.COM

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  OyunlarOyunlar  Giriş yapGiriş yap  

YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor

YazarMesaj
Misafir
Misafir

YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor Empty
MesajKonu: YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor   YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor Empty1/18/2008, 18:46

Arkadaşlar YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor yasemin ergene yi sevenlere bir haber
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor   YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor Empty1/18/2008, 19:58

Ben Karar verdim doğum günü ile ilgili video yapıp youtubeye eklicem
bana yardım ederseniz sewinirim..
hanqi müzik çalsın fln..
şimdiden tşkler..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor   YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor Empty1/19/2008, 13:05

Ben çok güzel bir duygusal müzik çalsın istiyorum
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor   YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor Empty1/20/2008, 13:42

Arkadaşlar resimler Koyun Biraz Sizde Tek benim emeğim geçmesin..
isterseniz kendi resimlerinizide koyun onlarıda ekliyim slayta
Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor   YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor Empty1/20/2008, 15:56

ben resmimi koyamıyacağım ama benim adımın geçmesini isterim bu başlığı açmış biri olarak bu haberi koymuş olarak birçok nedenden dolayı YASEMİN ERGENEYİ ÇOK SEVDİĞİMDEN DOLAYI krmcm-aleyna ben ismimin geçmesini istiyorum ama koyarsan eğe koyarsan onu çok sevdiğimi belirt olurmu ?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor   YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor Empty1/20/2008, 17:24

tmm ekliyeceksen şunları ekle:

YASEMİN ERGENE SENİ ÇOK SEVİYORUM SEN BENİM İÇİN HERŞEYSİN YASEMİNERGENE.NET AİLESİNİN FERDİSİN YASOM DOĞUM GÜNÜN UTLU OLSUN NİCE MUTLU SENELERE HER SENENDE YANINDA OLMAK İSTERİM DOĞUM GÜNÜNE GELEMEDİĞİM İÇİN ÇOK MUTSUZUM,ÜZGÜNÜNÜM AMA KALBM HEP SENİNLE ...

NUR ŞAMCI DİYE YAZ TMM çünkü nur adını daha çok kullanıyorum bayyy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor   YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor Empty1/21/2008, 18:02

Arkadaşlar bitti video ama youtube kapalı olduğu için ekleyemiyorum ):
canım mesajını videoya ekledim Wink
((nur-))
Admin
Admin
((nur-))

MesajKonu: Geri: YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor   YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor Empty7/8/2008, 18:20

misafir yazan ve koyu renkli yazılar olmayan kişi benim hihi

YASEMİN ERGENE'nin doğum günü yaklaşıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-